| Nightwish9988 a întrebat:

azi m-am trezit brusc deoarece imi suna telefonul iar in 5-10 minute mi s-a instalat o stare de greata cu scaune moi cum s-ar zice laughing. Dupa o vreme dupa ce am varsat nu m-am mai simtit deloc rau ba chiar excelent dar imi este frica sa nu revina acea stare.Ce imi recomandati sa fac? (beau ceai de menta fara zahar si mananc covrigi cu branza) Dar ma gandesc ca exista si alte remedii fara medicamente. Puteti pune cateva aici va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi rapid la medicul de familie sau la urgente. Poate fi ceva mai grav. Nu te juca!