| Maria46854213 a întrebat:

Aseara am fost la o petrecere si am avut o rochita destul de scurta si nu era foarte cald.Azi dimineata m-am trezit cu o durere de gat.Nu tusesc, nu am nasul infundat.Am baut un ceai de menta, cu miere, fara zahar.Si acum stau sub patura.Nu prea vreau sa iau medicamente. Ce "remedii naturale" ca sa le zic asa stiti? Multumesc.happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fust nu influenteaza negativ asupra sanatatii tale daca ai fost in sandale da ai luat raceala, trebuie sa transpiri ca sa scapi de boala mai usor

| ion2015 a răspuns:

Doctor moom, propolis tinctura