| Silviunebunu a întrebat:

Azi m-am trezit cu ochiul drept rosu, ce am patit? Precizez ca nu m-am lovit si nici nu am stat in curent si de dormit am dormit 9 ore aseara. Sa fi fost din cauza pozitii pe care am dormit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

De ce ai dormit cumva in cap?

| Elisa2809 a răspuns:

Pai probabil ti-a intrat ceva in ochi si s-a infectat sau ai avut probleme cu un ochi inainte si nu stiai (poate). Ns. poate de asta.big grin