| LauBau a întrebat:

Azi-dimineata m-am trezit cu ochiul drept foarte rosu, nici o durere. Ce credeti ca am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Hipertensiune oculara, alergie, raceala, etc. Mergi la oftalmologie

| minrest a răspuns:

Te-a tras curentul, iti trece repede.

| iulian1302 a răspuns:

Buna! Cel mai probabil ai facut conjunctivita. Mergi la un medic oftalmolog pentru consult si tratament de specialitate!

| Kristo a răspuns:

Daca iti soliciti ochii pe telefon, calculator, televizor foarte mult de la asta se trage cel mai probabil.

| Răzvan_Răzvan_1996_IJIs a răspuns:

Cred ca ai tras curent si din cauza aia sa inflamat, iti va trece curand!