| LiimeXdx a întrebat:

Azi nu am avut pofta de mancare si nici acum nu am. ..Nu mi-e foame deloc nici acum. Oare de ce? Simt ca as putea resista far mancare zile intregi.Atentie:Nu am mancat de cand m-am trezit si nici acum nu imi este foame.As vrea sa stiu de ce... Funda+vot! big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Am mai auzit de persoane carora pe timpul verii nu le este foame deloc si mananca doar din "sila", insa tu daca nu ai mancat o zi intreaga si nici nu simti nevoia, ar fi cazul sa ii comunici asta mamei tale. ( ti-as recomanda vitamina C, dar nu cred ca ar da roade... nu ai specificat nici varsta )

| Damon01 a răspuns:

Nu este deloc cv ciudat ca nu iti e foame adica in ultimul timp nici eu nu am mancat mai de loc adica am mancat numai senvisuri sau cv ce sa pun pe paine si asta este doar din cauza calduri...de la caldura nu ai chef sa faci nimic mai ales sa mananci deci nu iti face grijiwinking funda?

| aleahimk a răspuns (pentru Damon01):

Cu ploile astea, adevarul e ca a fost o caldura infernala laughing

| CattTTaLLLiNa a răspuns:

Probabila de la caldura sad.....nu ai pofta de manaca pentru ca bei multa apa si este prea cald :* sta linistit nimic ingrijorator si mie mi s-a intamplat :*sper sa iti fie de folos :*