| Mariuuuk a întrebat:

Funda! M-am trezit la 6, si de atunci pana la ora 12:00 nu am avut pofta de mancare,am incercat sa mananc,dar nu am putut ingera la fel de mult ca de obicei,aveam o senzatie de greata, am mancat mancare usoara.In continuare nu mi-e foame,ma hidratez corespunzator, dar nu stiu ce am. Daca ati putea sa-mi explicati as fi recunoscatoare!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu am perioade din astea, nu-i nimic grav. Pur și simplu nu ți-e foamewinking

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

Nu cred ca ai ceva anume.Ori ai mancat ceva mau mult seara anterioara, poate ceva care ti-a cazut greu, stomacul macina mai greu.Din acest motiv, se spune ca seara sa mananci pana in orele 19-20, ceva usor.Era bine, daca ai fi baut doar un ceai, fara zahar, cu lamaie, poate cu putina paine integrala prajita. Sper ca ti-ai revenit, pana acum!