| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU,cam de doua saptamani ma doare burta,adica mai clar sub burta, si am avut o pata alb/galbuie pe chilot...ce poate fi?
PS am 11 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anoniiim1807 a răspuns:

Faptul ca ai doar 11 ani e ușor ciudat sa spui ca ar putea fi vorba de menstruație. Insa nu e imposibil. daca ești dezvoltata..depinde de organismul. Nu este imposibil sa spui ca prima menstruație "bate la ușă".
Spun asta din propria experienta. Verișoarei mele i-a venit chiar la 11 ani.
Dar poate fi vorba si despre altceva... poate fi o infecție, o răceală. Cine știe. Ai putea merge la un control