| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt efectele unui joint pure weed? Si cam cat dureaza aceste efecte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DeathOfDreams a răspuns:

Dacă tragi câteva fumuri, nu cred c-o să te ia prea tare.
Dar dacă fumezi un joint întreg, o să ai o dificultate în identificarea temporală, gen, o să începi să te crezi pe Everest.
Mă rog, it's up to you. laughing

Ți se usucă gura foarte tare și râzi încontinuu.
Ochii congestionați, risc de paranoia, halucinații, anxietate, dar repet, depinde de tine.

La fel și durata efectelor.
În general, după vreo 2-3 ore ar trebui să dispară.

1 răspuns: