| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a întrebat:

Cartofii fierti ingrasa? eu asa am auzitstraight face funda!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| youandmeislove a răspuns:

Nu ingrasa/mananca linistita!

8 răspunsuri:
| ioana12345 a răspuns:

Deci pentru voi si rosia ingrasa. Fratilor, nu alimentele in sine ingrasa ci cantitatea si combinatiile.Trebuie sa fim atenti la portii.

| Akid a răspuns:

Nu ingrasa. Cartofii fierti sunt recomandati de medicii nutritionisti in curele de slabire. Desigur nu in toate. Depinde ce alte alimente ai in cura de slabire!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ingrasa deoarece nu contin grasimi!

| Simbolist a răspuns (pentru anonim_4396):

Contin carbohidrati si INGRASA! (chiar daca ingrasa mai putin prin faptul ca sunt fierti)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Simbolist):

Ai dreptate! Eu am vrut sa fac o comparatie intre cartofii prajiti si cei fierti!

| Simbolist a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles.

| QUM a răspuns:

Eu m-am uitat pe net si ingrasa si ei dar ma putin decat cei prajiti happy

| majestiK a răspuns:

Nu ingrasa... mult. Eu mananc piure cu ketchup si sunt linistit laughing