| DavidIron a întrebat:

Bună TPU, cât costa un dinte sa-mi pun?
Când eram mic, mâncam multe bomboane dulciuri.
Si un dinte din fața s-a slăbit cu timpul și s-a rupt.
Arata oribil fără acel dinte.
S-a rupt doar o bucata din dinte.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 500 lei asa la un cabinet modest.

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

De la 200 euro - coroana ceramica zirconiu pana la 500-600euro fateta smechera.

| timidu89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exagerezi, pe mine m-a costat o masea 300. Un dinte e mai ieftin cu siguranta.

| DavidIron explică (pentru timidu89):

Ok