| daii a întrebat:

Caut de ceva vreme un medicament..LANXOS si nu il gasesc in farmacii. Mi s.a spus ca nu exista in Romania, doar in strainatate. As dori sa stiu daca stie cineva de acest medicament, daca se gaseste sau nu in Romania..si daca nu, poate as putea sa dau o comanda pe net. Am cautat mult timp dar din pacate fara nici un rezultatsad. Va rog daca stiti..spuneti.mi..sau macar un indiciu, ceva. Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Luca_Daniela_1969 a răspuns:

Buna, daii LANXOS se gaseste in Italia.

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Momentan nu se găseşte pe piaţa Românească!