| bibi38 a întrebat:

Ce faceți? Am și eu o întrebare : când fumezi prima dată ar trebui să amețesc? Dacă da, cât timp va dura asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Depinde si ce fumezi laughing

| neanderthalfararusine a răspuns:

rolling on the floor Lasa ca nu mori, iti trece imediat. Dupa intrebarea pusa nu-ti dau mai mult de 11 ani.

| GaboruGGG a răspuns:

Da, o sa ametesti si va dura aproximativ 30 de minute.

| Drăghici_George_1996 a răspuns:

E bine ca prima date sa nu fumezi țigări de căruțași gen winchester scurt LM, Moore, Brass sau alte panarame din astea care îți distrug plămâni.
Îiti recomand sa incepi cu Kend hd, dar totuși e posibil să amețești puțin, mai contează și cât de rezistent e organismul tău

| Bogdan355 a răspuns:

Da este normal sa ametesti si dureaza inca vreo 5 minute după ce ai terminat.