| Sabina6776 a întrebat:

Întrebarea aceasta este mai mult pentru voi băieții:
Dacă o fata va respins acum ceva timp și dintr-o data vreți oarecum sa va răzbunați pe ea de ce prima mișcare pe care o faceți ar fi sa o faceți "c*rva"?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Ai greșit formularea,nu amesteca apa cu uleiul,nu se vor amesteca.
A fi un băiat, înseamnă a ști să te comporți atât cu fetele cât și cu lumea în general.Un băiat și un viitor bărbat își respectă aproapele chiar și dacă e făcut ou și cu oțet de către el,in schimb,un cocalar frustrat se crede buricul pământului,caută doar placeri sezoniere și nu-și asumă responsabilitatea,dar mai ales face ceea ce ai zis tu.
Un om care-si știe valoarea,fie băiat sau fată,nu jignește aproapele că vezi doamne e respins, dar da, și o proasta educație joaca un rol esențial în manifestarea unui cocalar.
Așa că daca cineva te jignește în online, dă-i block, daca o face face to face, ignora-l.Nimic nu frustrează și mai tare un cocalar frustrat decât ignorarea.
Nu baga persoanele de gen in seama, sunt doar invidioși?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca acesta este modul de exprimare a unui cocalar frustrat.
Dar nu trebuie bagat in seama, ca astia sunt ca mustele efemere.

| Violleta2022 a răspuns:

In orice caz, ai putea sa-l faci de rusine si tu, sa le spui cunoscutilor care vin sa-ti spuna ca ala te-a facut curva, ca l-ai lasat fiindca are o puta foarte-foarte mica.

| CosminDumitruVasilescu a răspuns:

Pai cei care sunt frustrați se răzbună in felul acesta.