| mamasitaaa2333 a întrebat:

Ce parere aveti de aparatul Total Crunch? Este eficient? A dat rezultate? Ce recomandati dintre Total Crunch si Fitmaxx 5?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Mai bine iei banii aia, ii faci sul si dai foc la o tigara cu ei.

| Ahim_Ela_1974 a răspuns (pentru peperonies):

Mai bine cumparam total chrunch avem vointa sa lucram la aparat si sa avem grija ce mancam.

| vocea a răspuns:

Dai banii pe prostii nu aparatele te slabesc ci vointa ta.

| Ahim_Ela_1974 a răspuns (pentru vocea):

Cumparam total chrunch avem vointa sa lucram la el si
ce mancam.

| Ahim_Ela_1974 a răspuns:

Eu le cumpar pe amandoua.