| Msh13 a întrebat:

kiss ce parere aveti de aparatul Fitmaxx 5? Ar merita sa.l achizitionez? L.ati testat? Ceva rezultate?

9 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Dupa parerea mea este un aparat inutil.Cu banii aia te poti duce la sala unde ai mai multe aparate cu care iti poti atinge scopulhappy

| Ursu_Vlad_1993 a răspuns (pentru SiLaS):

Ma farte dai la sala in fiecare luna 50 de lei si e bun da asta dai odata bani si te faci mai bine inutil nu are cum sa fie pentru ca altfel nu lar lua lumea un prieten de al meu si-a luat aparatu si mi-a spus ca in doua saptamani a pus 7 kg pe el cum adica e nefolositor si tu la sala in doua saptamani pui 7 kg ia spune

| SiLaS a răspuns (pentru Ursu_Vlad_1993):

In primul ia sa imi zici si mie urmatoarele lucruri fitmaxx 5 lucreaza muschii bratelor(biceps, triceps, deltoid(, muschii spatelui, ai picioarelor? Este imposibil sa puna 7kg de masa musculara in 2 saptamani, eu in 6 ani de sala nici la inceputi nu puneam mai multe de 2-3kg la lunic cu tot cu suplimente si alimentatie de 4 fripturi pe zi+carbs.Nu imi da tu mie sfaturi in calitate de ce? iti zic eu de necunoscator, esti paralalel cu sportul.

| Ursu_Vlad_1993 a răspuns (pentru SiLaS):

Cum adica daca eu l-am vazut si tu imi zici mie ca nu e asa bun frate las-o asa cum zici tu o sa fac o poza cu mine dupa doua saptamani si ai sa vezi rezultate si dupa aia mai vorbim

| edi1098 a răspuns:

Se merita. La televizor pare sa fie usor dar in realitate la inceput daca poti face 1 minut si simti cum iti lucreaza muschi.

| Awwr_Mada_1996 a răspuns:

Ajuta la slăbit?

| Bozgan_Alin_1996 a răspuns:

Pui sau dai?

| Petrica_Banac_1990 a răspuns:

Sall eu am cumparat si pot sa spun ca sunt multumit de el happy

| denydenyx a răspuns:

Sunt foarte multumita de el happy
Merita banii big grin!