| redds98 a întrebat:

Buna tpu.CIne imi poate da o dieta cu efect rapid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dieta daneza. Dar trebuie sa mananci doar ce scrie acolo fara orice fel de adaugiri.

| GangsterQuinn a răspuns:

Apa!

| αleхαɴdrα a răspuns:

Nu mai mananci paine si prajeli si sport (daca vrei). E o prostie sa bei multa apa, crede-ma. Pentru ca daca bei apa si nu faci sport, toata apa aia ramane in organism. Daca, totusi, vrei sa faci sport, atunci da, poti sa bei multa apa!
Sper ca te-am ajutat!