| denysa_6789 a întrebat:

Buna TPU.cine imi poate da cea mai rapida dieta de slabit.1 kg pe zi care sa functioneze.pls:*:* dau funditahappybig grin

Răspuns Câştigător
| milz a răspuns:

Sport

+ poti incerca supa de varza
sau sa tii o dieta timp de 3-6 zile cu 3 mese/zi fiecare compusa din 250mil lapte degresat si 2 banane
sau tin de 4 zile: ziua 1-legume, ziua 2-iaurturi, ziua 3-carne, ziua 4-fructe (-4 kg)

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Cea mai buna metoda de slabit este sportul, abdomene in fiecare zi doua serii a cate 20, exercitii de gimnastica si stretching la sfarsit, jogging...dar gimnastica e baza. daca tii dieta ai dezavantajul de a avea vergeturi si nu scapi niciodata de ele