| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Cine stie un program cu care pat sa traduc din Franceza in Romana. Daca se poate si linkul. Cel mai rapid primeste FUNDA.

Răspuns Câştigător
| ghkjghk a răspuns:

Http://translate.google.ro/? ie=UTF-8&hl=ro&tab=wT#

http://www.francez.ro/

sper ca te-am ajutat! funda?:X:d

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista Google Translate si daca dai o cautare cu traducere din franceza in romana mai gasesti si altele. Succes si numai bine!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Programele bune sunt foarte scumpe si sunt folosite de traducatori.
Google Translate e moca, dar e mizerabil.
Cel mai sigur e sa folosesti un dictionar clasic si, evident, cunostintele acumulate la scoala.

| Catta a răspuns:

Http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#fr|ro|

Google Transalte;)

| me a răspuns:

Http://www.dictionar.us/francez-roman/
scrii propozitia in spatiul ala de cuvinte si ti-o traduce, program nu cred ca exista. Oricum e bun si eu il folosesc.

| KisaTheCute a răspuns:

Buna!

http://www.dictionar-francez-roman.ro/

sau

http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#it|ro|...

Ma rog, stii tu selecta limba romana si franceza etc.;)

Pa, pa!

| ZOON a răspuns:

Probabil ca sti deja ca in afara de google translate nu mai e altu sau e posibil mai bine cauta pe google oricum sunt costisitoare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Votez cu ardnaxur1961!
Si vino pe lecturirecenzate.ro, nu o să-ţi pară rău.

| chupachups1234 a răspuns:

Www.francez.ro Ai pe prima pagina.

| Didw a răspuns:

Http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#fr|ro|