| 10011993 a întrebat:

TPU! cine imi poate spune cum sa scap de cicatricile de pe piciaore?sad ( am avut niste rani pe picioare detul de adanci, insa acum s-au vindecat, dar au ramas niste cicatrici destul de inesteticesad ce imi recomandati? ( as prefera solutii naturiste sau unguente ceva, am auzit de o metoda cu laserul, insa nu am incredere in asa ceva( la o prietena s-a facut mai rau dupa c a incercat acea metoda si mi-a zis ca nu am cum sa scap d cicatricisad voi ce parere aveti?happy Funda celui mai bun raspuns!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Şnitele a răspuns:

Eu zic sa folosesti Aloe vera... e foarte buna cand vine vorba de cicatrici:]

1 răspuns:
| Ruxy_3928 a răspuns:

Punetzi melci pe picioare big grin pe bune big grin :*