| Nope23 a întrebat:

In weekend plec la mare si am o problema: pe coapse am niste vergeturi rosiatice, au aparut acum cateva luni dar pur si simplu nu mai scap de ele: am incercat creme, masaje, merg la sala si tin si regim...ce as putea face? Sunt inestetice si vreau sa scap de ele saptamana aceasta... Aveti solutii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| KMaddieK a răspuns:

Intr-o saptamana n-ai cum, bine ca sunt rosiatice, daca ar fi albe n-ai mai scapa de ele niciodata, incearca ulei de masline extravirgin, dar dupa un timp incep sa se mai duca, insa nu de tot