| Tania35 a întrebat:

Cred ca mama mea are hepatita c si nu vrea sa imi spuna. Cum aflu daca are sau nu? Ma ingrijoreaza deoarece nu vrea sa isi faca analizele. Aveti vreo idee ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alinadianaaa a răspuns:

Singura solutie sa afli daca este infectata cu acest virus este sa isi faca testul testul de indentificare al anticorpilor din organism și testul PCR.