| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ma inalt? Trec clasa a 5 a si nu sunt prea inalta. Sunt cea mai mare din clasa dar, sunt scunda. Fundita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Nu crezi ca faptul ca esti cea mai inalta din clasa inseamna ceva?
Inseamna ca esti o fata destul de inalta pentru varsta ta. Nu stiu cu cine te compari tu de spui ca esti scunda. Ar trebui sa te compari cu cei de varsta ta. In fata adultilor normal ca o sa pari scunda!
O sa cresti in 2-3 ani, ai rabdare!
Ai putea practica inot, baschet, handbal, volei etc.

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Prin sport! Înnotul, voleiul şi baschetul ajută foarte mult la dezvoltarea corpului în înalţime şi nu numai.Baftă!

| SamSon a răspuns:

O sa te dezvolti de la sine, dar daca vrei ceva mai rapid practica innot

| DushulRece a răspuns:

Stai ca liliacul

| anonim_4396 explică (pentru DushulRece):

Amuzant