| sSakuraSs a întrebat:

Cum sa slabesc in 4 luni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dbcovrigeldb a răspuns:

Ocupa-te cu sportul si incearca treptat sa scazi din cantitatea de mincare pe care o consumi seara. Dimineata trebuie numaidecit sa maninci )

| thetraveler a răspuns:

Dimineata bei un pahar de apa pentru hidratare si dai mare atentie hidratarii.consumi sucuri de fructe si legume, salate.o leguma care reduce mult apetitul e topinamburul tuberculii au un gust dulce ca de ridichi dar dulce si sunt foarte satiosi. funda?