| Ryuuzuka a întrebat:

Cat slabesc in 2 luni daca mananc foarte putin?

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Slabesti,tu,slabesti,iar apoi,dupa ce vei da de'o friptura in sange,iar balele ti se vor insira peste tot,sa vezi cum te ingrasi,dublu.
Pune mana si fa sport, fa-i abdomene, mergi cu bicicleta, cu rolele, alearga...

| ade291 a răspuns:

Cu siguranta vei slabi mai mult de 5kg daca nu mananci mult si faci sport.

| AndreeaMoromete23 a răspuns:

Sa sti ca nu este bine sa te infometezi.
Mai bine mananca mai " in stilul vegetarian", alearga, mergi la sala si vei vedea rezultatul

| 15Larisa04 a răspuns:

Depinde de organism... Pentru inceput daca nu mananci paine, rezultatul va fi mai rapid si vizibil. Poti slabi in 2 luni chiar si 10 kg, poate mai mult insa cu o dieta bine pusa la punct. Daca te limitezi doar la a manca putin, nu vei slabi foarte mult (cam 4-5 kg) dar daca faci si sport poti slabi 8-9kg. Depinde de tine daca te tii de aceste lucruri si daca ai ambitie. Succes! :*