| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa slabesc in 5-6 luni?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

100 de abdomene in fiecare zi si nu o sa mai ai burta

6 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

SPORT-foarte mult sport-alergari, aerobic...

| mihalitza a răspuns:

Maninca putin si des, niciodata dupa ora 19 si fa multa miscare(suficient si mersul pe jos in ritm alert-daca nu te poti duce la sala de 2-3 ori pe saptamana)...

| pestisoruldeea a răspuns:

Incearca sa intri pe www.csid.ro
acolo au un calculator de calorii
eu am adoptat nr de calorii pe care trebuie sa le consum zilnic fara sa fac excese si... fara paine si am slabit intr-o saptamana aproape un kilogram...deja am 3 saptamani de cand tin dieta!
sanatate!

| raduconstantin11 a răspuns:

Poti vedea aici http://deslabit.cabanova.com/slabeste.html

Sunt foarte bune, sper sa te ajute

| AlexandruDanu a răspuns:

Te duci la un medic nutritionist, stabilesti un regim care sa fie ok pentru tine si il tii toata viata

| danaches2003 a răspuns:

Buna...eu nu vreau sa iti dau nu stiu ce sfaturi intelepte ci sa iti povestesc putin din experienta mea.Acum cateva luni m-am uitat la o fotografie si am ajuns la concluzia ca am ceva kg in plus.Am ales regimul Atkins(il mai tinusem si staim ca da rezultate), in ciuda tuturor parerilor contra si in 5 luni de zile am slabit 15 kg.De slabit am slabit frumos pentru ca am facut si ceva miscare, iar de celulita nici nu se pune problema pentru ca regimul este redus in carbohidrati.Eu zic sa incerci, mai ales ca este un regim foarte permisiv. Daca te hotarasti si ai nevoie de ajutor imi poti scrie pe danaches2003@yahoo.com.Te pupic si spor la slabit!