| Kusea a întrebat:

Buna TPUhappy cunoaste cineva vreo dieta pentru un abdomen plat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Lina1993 a răspuns:

-jogging in fiecare zi, cel putin o ora
-20 de abdomene pe zi
-bea cat de multa apa poti
- evita dulciurile si sucurile carbogazoase
-bea ceai verde (arde grasimi)

| UnOmModest a răspuns (pentru Lina1993):

20 de abdomene? In ritmul asta nu va progresa cu nimic.

| sparky34 a răspuns:

Fa multe abdomene si evita consumatia mancarurilor cu grasimi.

| CreaţaWsz a răspuns:

Mananca sanatos. Legume si fructe proaspate cat de multe. Fara grasimi, fara multa paine, fara dulciuri, respecta mesele si nu manca dupa ora 6 seara.