| anonimaticulnostradamus a întrebat:

Daca am avut interventie de pneumotorax in data de 10 iunie, in care mi s.a pus tub de drenaj, iar in 18 voi fi externat, dupa cat timp imi pot reincepe viata sexuala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ben00 a răspuns:

Pai cum, ai intrerupt-o?

| anonimaticulnostradamus explică (pentru Ben00):

Pai normal pentru ca sunt in spital. Si din cate am inteles nu am voie sa fac nici un fel de efort.