| anonimaticulnostradamus a întrebat:

Daca am avut interventie de pneumotorax in data de 10 iunie,in care mi s.a pus tub de drenaj, iar in 18 voi fi externat, dupa cat timp imi pot reincepe viata sexuala?

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Salut happy interventia asta de pneumotorax ti-a afectat cumva si creierul sau doar nu stiai ca exista categoria Sanatate?

| anonimaticulnostradamus explică (pentru William):

Am postat la mai multe categorii..si nu vad care e problema pentru ca de obicei adolescentii au pneumotorax. Deci nu mi s-a parut in neregula daca postez si aici, iar daca te deranjeaza poti sa ignori intrebarea. O seara placuta.