| xxAnonimGirlx a întrebat:

Daca mananc un biscuite dimineata si unul seara, cam cat credeti ca voi slabi intr-o saptamana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai dupa vreo 3 zile ajungi in spital cu perfuzii si nu cred ca apuci saptamana sa vezi cat slabesti

| Azµre a răspuns:

Ar trebui să ai 3 mese pe zi la ore fixe 8 13 19 și să renunți la prăjeli, grăsimi, dulciuri, acidulate și să faci 1 oră sport pe zi! Nu să te infometezi!

| Zenit313 a răspuns:

Este imposibil sa mananc doi biscuiti pe zi!

Asa o sa ajungi...
http://www.click.ro/......47441.html

| BellaKiოNana a răspuns:

E prea dificil asa, poti sa te imbolnavesti. Daca vrei sa slabesti sunt metode mai usoare de exemplu, maninci de toate, insa nu pe saturate. Daca maninci si fara paine si mai bine.Si daca te mai ocupi si cu sportu e perfect. happy si dupa ora 18 seara sa nu maninci.Nu cred ca e mai greu, decit sa maninci 2 biscuiti pe zi.Si sa bei multa apa, te asigur ca ajuta. Pa pa.

| meseriasul88 a răspuns:

Ar trebui sa mananci la ore fixe si sport parerea mea daca te infometezi cu doi biscuiti pe zi iti faci tie rau trebuie sa mergi treptat nu deodata