| ktlina a întrebat:

Dimineata nu mananc nimic. Iar la pranz un gratar de pui cu legume sotate iar seara o salata de rosii cu putina branza, cat pot slabi pe saptamana?

Răspuns Câştigător
| UnBaiat439 a răspuns:

Mancarea de dimineata e baza. Daca nu mananci poti arde caloriile din muschi (Tu nu asta vrei, nu?) Din punctul meu de vedere dimineata poti manca orice(nu exagerat) la pranz cum ai zis tu iar seara tot cum ai zis tu

P.S.: Nu manca dupa 18:00!(daca s-ar putea chiar de la 17 dar de la 18 e total interzis

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa maninci dimineata si nu seara. Peste zi depui efort iar caloriile se ard. Mincarea de seara se depune pentru ca organismul se odihneste noaptea.

| Clauvdgg a răspuns:

Mancarea de dimineata este baza!
Incearca sa nu mananci seara dupa 6 doar un fruct ceva.Dar nu sarii peste micul dejun!
Bafta!

| Flynn2001 a răspuns:

Trebuie sa mănânci dimineața! Dacă vrei sa slăbești, trebuie sa faci si mișcare.

| ursuroz2 a răspuns:

Nu e bine sa nu mananci nimic dimineata. Vorba aceea:
Dimineata sa mananci ca un rege, la amiaza ca un print si seara ca un cersetor.
Daca urmezi vorba asta sigur poti slabi.