| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! A facut cineva testul papanicolau, teste de col uterin, teste de cancer ovarian, teste de fertilitate si imi poate spune toate testele care trebuie facute inainte de a avea o sarcina si cam cat costa cu aproximatie. Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

O data pe an, iti poti face toate analizele de gratis cu trimitere de la medicul de familie, deci poti merge pana la ei, sa ii spus despre asta si el iti va da o trimitere cu care sa mergi si nu vei plati nimic.