| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda?
M-ar interesa sa stiu la ce pret ar ajunge o extractie de masea la stomatolog? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună. Din cate stiu eu cam 50-100 de lei. Depinde de fiecare cabinet. Succes

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc!

3 răspunsuri:
| ncep?torul988 a răspuns:

Porneste de la 50ron, si poate ajunge la 150. Vezi ca scapi gratis daca te duci la urgente cu carnetul de note(sa fie vizat, cu poza)

| Balazs_David_1993 a răspuns:

Cand mi-am facut-o eu am platit 60 lei. Poate o sa platesti 50-110 lei happy