| mihai1353 a întrebat:

Buna TPU de 2 luni am o acnee...si nu mai scap de ea.De 1 saptamana am fost la un dermatolog.Mi'a scris un tratament cu >skinorendimineata si isotrexin >gel seara.Pe langa mi-a recomantat si Sebium gel spumant sa il folosesc in locul sapunului. Intrebarea mea este in cat timp(apoximativ) imi va inceta accneea..adica sa nu mi se mai faca cosi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Asteapta 3-4 saptamani sa vezi eficienta.

| Azµre a răspuns:

După 1 lună de zile se vor vedea îmbunătățiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miscare faci? Toxinele din organism trebuiesc eliminate prin miscare,trebuie sa consumi lichide,apa sa bei,incearca sa faci niste flotari/abdomene'genoflexiuni transpiri si elimini toxinele,mai poti folosi musetelul:pui intr-o oala apa, cand vezi ca incepe sa clocoteasca pui musetel, dupa stai cu fata iti vin aburii de la musetel pe fata si e bine, deschide porii, dupa te dai si cu o crema cu AloeVera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vei vedea că după o lună o să vezi schimbări.
Te pup!

| AslTracker a răspuns:

Hey,daca esti sub tratament acneea dispare in aproximativ 90 de zile(3 luni)