| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

De 2 saptamani ma doare capul si incep sa ma ingrijorez. Am 14. Poate fii ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Hakuouki a răspuns:

Daca nu l-ai folosit pana acum si l-ai folosit acum 2 saptamani brusc logic ca te doare. Poate sa fie de la lipsa anumitor vitamine in organism, alimentatie necorespunzatoare, prea putina miscare, stat prea mult in casa, lipsa somnului, etc. Cel mai bine, consulta un medic.

| xFluing a răspuns:

Nu cred, cunosc pe cineva care, tot asa il doare capul constant de vreo 3-4 ani, nu mai stiu. Ar trebui totusi sa te duci la un doctor.

| adriandibosfcdb123 a răspuns:

Du-te la medic

| MirelaNicoleta a răspuns:

Trebuie sa mergi la medic sa iti faca o analiza, de la dureri minore poti da in altceva mai grav cum ar fi sinuzita. Nu e de gluma