| bombonica22 a întrebat:

de 3 zile am diaree si nu imi mai trece. Faza e ca nu fac des decat dimineata fac moale si atat. Am tinut si regim, am baut ceaiuri de menta ..si azi dimineata tot asa a fost.
Oare de la ce poate fi ce trebuie sa fac? Am luat furazolidon, smecta.

Dau funda, multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| danielaxyz a răspuns:

Loperamid e mai bun, e si pentru infectii, e posibil sa ai o infectie daca nu ti-a trecut pana acum

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa ai lipsa mare de calciu. mergi sa-ti faci analize la sange daca poti.

| roxaa15 a răspuns:

Manca orez fie rt, paine prajita, biscuiti simpli. Ferestete de dulciuri lactate, fructe pana iti trece

| MaddSkillz a răspuns:

Smecta rullz!
ia-ti si tu 1kg de orez si baga in tine big grin