| xJully a întrebat:

De acum 2 sapt ( am avut varicela ) mi-a aparut o. umflatura in partea dreapta a gatului. E ca o mingiuta mica din cauciuc acolo, care la inceput a fost mai mare dar acum a ai scazut putin, insa nu s-a dus... Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Raniia a răspuns:

Stai linistita ca o sa dispara, ganglionii limfatici reactioneaza la orice stimul infectios si pot deveni mai proeminenti.Nu trebuie sa-ti faci griji!

| xJully explică (pentru Raniia):

Multumesc mult!

1 răspuns: