| ana123_2280 a întrebat:

Buna TPU.De al un timp(1-2 saptamani) am avut probleme cu stomacaul.Am avut si greturi dar nu am vomitat.Am presupus ca nu am mai mancat mancare gatita si poate de aia.Asa ca am inceput sa pun in meniul meu ciorba. A fost ok dupa ce am mancat.Probleme cu "scaunul" tot mai am insa au disparut greturile si durerile de stomac. Ce masuri trebuie sa iau? Imi este teama sa nu fie alte simptome de la...eu stiu? o sarcina? Mentioneaza in simptomele de sarcina...acest lucru.Sunt mai paranoica de fel de aia cer sfatul unor persoane care poate au mai trecut prin asta si ma pot sfatui.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| costin1306 a răspuns:

Fa ti un test de sarcina daca totul e ok, mergi si consulta un medic.