| catalino200 a întrebat:

De aproximativ 3 ani am probleme cu rotula, rotula de la ambele picioare. Imi iese rotula de la loc, se misca, doctorul mi-a explicat ca 2 vene trec pe langa rotula, si ca una o am mai slaba, daca are cineva aceeasi problema si are rezolvare la ea, ia trecut si lui, sa-mi spuna, si fara operatie cu tija metalica...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| danicool12 a răspuns:

Ar trebui sa incepi un tratament cu plante naturiste care sa ingroase vena happy