| Bianca777 a întrebat:

De azi dimineata ma simt foarte rau. M-am trezit cu o durere de cap super nasoala si ma dor muschii gatului ca si cum am dormit gresit. Pe langa asta, ma simt foarte molesita, nu am deloc energie cred ca nu am stat in picioare mai mult de 10 minute azi si sincer simt ca m-ar durea pielea de pe tot corpul. Febra nu cred ca am, mi-am luat temperatura si e 37 si putin. Mentionez ca ieri diaree. Va rog sa nu va bateri joc. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Of, Bibi... dar nu te-ai gândit sa întrebi și un medic sau să-i spui mamei?

Și pentru diaree, din întâmplare, nu ai luat vreo pastila? Pentru ca dacă ai tot avut, mămică, ești deshidratata.