| Lukasz a întrebat:

Am probleme de sanatate, cred.
Totul a inceput acum 4 zile.
Alaltaieri a inceput sa ma doara o masea si capul si am alergat si prin ploaie, in seara aia am adormit cu o cantitate destul de mare de pasta de dinti pe masea, deoarece parca trecea durerea si am inghitit-o pe toata in timp ce dormeam, ziua urmatoare a fost perfect normala in afara faptului ca ma mai durea din cand in cand maseaua.
Insa ieri m-am trezit cu o durere de burta care apare si dispare in 15 minute, ieri m-am culcat la amiaza si m-am trezit cu o usoara febra, cred.
Si cam fara chef de viata.
Nu am gasit pe internet absolut deloc vreo boala cu simptomele mele.
Am mai tot timpul senzatia ca sunt satul.
Simt ca sunt putin umflat la burta.
Dupa cum am spus, am o durere apasatoare, dar care nu e atat de intensa, mai intensa e cand stau pe scaun sau in picioare si ma doare doar pe langa buric si dupa o ia in partea stanga si dreapta si dupa se duce.
Am scaune cam 3-4 pe zi, primele 3 mereu normale, al 4-lea parca duce spre diaree.
Mereu ma trezesc cu dureri de cap in partea stanga sus care nu inceteaza fara pastile.

A mai patit cineva ceva de genul? Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate nu mananci bine

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu mergi la doctor? Nimeni in afara de doctor nu stie ce poate fi.

| Sonia822 a răspuns:

Par mai multe lucruri diferite. O masea da dureri de cap, trece cu ulei esential de cuisoare, stii in cat timp? In 3 secunda. Actioneaza ca anestezic, nu atinge cu buzele, gasesti la Fares la 15 lei, PT UZ INTERN. Scaune nu ar trebui sa ai mai mult de 2 pe zi. Daca sunt 4, esti stricat la stomac. Ca sa elimini orice risc, mergi pentru ecografie, si mergi si la dentist. Schimbi stilul de viata, adio mici, fripturi grele, Mc, KFC. Mananca sanatos, bea ceaiuri, D64 de la fares (colon sanatos se numeste). Apropo, de la KFC toti oamenii se caca pe ei. Fa si adbomene. Macar 30 pe zi, dimineata. Energia vine din zona centrala a corpului, daca simti zona stomacului umflata, inseamna ca ai si senzatie de somn, corect? Cand simti asa, ia cu apa Carbune medicinal, scoate gazele. Gasesti la farmacie