| anonim_4396 a întrebat:

De cand mi-am scos branula de pe 15 august(am fost racit la plamani) nu-mi mai trece tusea, nu tusesc foarte mult pe zi, ce sa fie oare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Sa inteleg ca ti s-a terminat tratamentul? Sau mai iei medicamente? Du-te la medicul care te-a tratat, nu iti stim istoricul medical. Asa, sa isi dea cu parerea poate oricine. Dar daca vrei ceva sigur intreaba-ti medicul.

| Cristiaan232 a răspuns (pentru CuriousStuff):

Nu am terminat tratamentul, am vazut ca ma simt mai bine mi-ai scos branula, nu am simptome de raceala la plamani, doar tusesc si ma doare putin capu si ureachea stanga.