| NotToday a întrebat:

De cateva zile m-a prins o durere de spate in zona stanga, sus. Aceea durere se mai "muta" din cand in cand in partea de jos sau in partea dreapta de sus si jos. Nu e o durere mare, dar e deranjanta. Mentionez ca mananc sanatos, fac miscare aproape zilnic, dar sunt putin racit... Maine voi merge sa imi fac analizele. Ar putea fi ceva grav sau e din cauza frigului sau a racelii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Posibil să ai un junghi, și nimic mai mult, dar e bine dacă te duci la medic.
Însănătoșire grabnică.

1 răspuns:
| ionupo a răspuns:

Ai mai jos un site cu informatii despre problema pe care o ai. http://www.topmedica.ro/blog/durere-de-spate-ce-sa-fac/.
Cred ca poti pune intrebari chiar pe site. Succes :)