| Kosmi a întrebat:

de ceva zile ma simt obosita imi vine sa dorm mereu, nici pofta de mancare nu am, ce se intampla cu corpul meu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poate fi vorba de o extenuare de natura psihica. Incearca sa-ti schimbi stilul de viata. Sanatate!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate ca ai muncit prea mult si ai un surmenaj.

| ALGator a răspuns:

Pot fi multe lucruri sau doar ceva trecator. E devreme sa te ingrijorezi. Dar nu dai nici amanunte.