| Axely a întrebat:

Halo', deci ma simt obosita, chiar daca dorm cat vreau, si mereu, devin din ce in ce mai obosită o.O, si slabita.
Ce se intampla? xD

6 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

E si astenia de primavara dar si sufletul tau e obosit.Pe linga cura de vitamine ce ti-au indicat cei doi useri ce ti-au raspuns ti-as recomanda si portii bune de ras si muzica antrenanta ce simti ca iti face bine.Nu numai trupul trebuie revigorat dar si sufletul.

| Axely explică (pentru gemeni6226):

Oh, da...
Mă simt obosita din toate punctele de vedere... Simt de parca aș vrea sa ma sting.

| justanotheruser99 a răspuns:

Astenia de primăvara e de vina. Ia niste vitamine si ieși pe afara. Fa puțină mișcare. Nu strica.

| UzOm a răspuns:

Anxietate sau depresie.

| Axely explică:

ăămm.

| Emima27 a răspuns:

Acum e sezonul asteniei de primavara, dar daca ti s-a mai intamplat asta si inainte trebuie sa iti faci niste analize pentru ca s-ar putea sa ai carente de fier/magneziu/calciu etc