| AdrianaMS a întrebat:

De circa patru zile am urechea stanga infundata.Nu prea aud bine cu ea! Aveti cateva sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Sfatul meu e sa mergi de urgent la un medic

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medicul de familie.
El se va uita sa vada despre ce e vorba.
Daca e doar un dop, iti va face spalatura si-l va scoate afara, iar daca e altceva te va trimite la ORL.
Nu ar trebui sa mai amani.
Iti doresc noroc si sa ai o seara frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Probabil este un dop de ceară sau ai făcut vreo otită.
Mergi la ORL.
Te pup!