| BeYourSelf7 a întrebat:

Salut, am si eu o problema. Daca dau din cap in stanga si in dreapta, sa aplec de el..in urechea stanga, de cateva zile, parca as avea ceva care se misca acolo..incep sa imi fac grijistraight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Cred ca ti-a intrat apa in ureche cand ai facut baie happy nu e nimica grav, cu totii o patim happy dar daca in 3 zile nu trece atunci fa o vizita la doctor sa nu fie ceva fel forma ciupercawinking bafta

| temugin a răspuns:

E posibil sa ai un dop de ceara...sau in cazul cel mai grav sa ai vreo ciuperca cum am avut eu! Eu zic sa te duci la orelist cat poti de repede!