| freemind154 a întrebat:

Salut, de cateva zile nu mai suport nici un fel de cercei, am purtat in jur de 1 luna fara problema, urechea nu mi s-a infectat dar de cateva zile incepe sa ma doara gatul si umarul in partea stanga(partea cu cercelul) simt ca imi irita corpul, urechea nu ma doare si nici nu este infectata, dupa ce scot cercelul durerea de pe partea stanga dispare, aveti vreo idee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| elyn a răspuns:

Cred ca cercelul nu-I din aur, e posibil sa nu suporti alte metale!

| freemind154 explică (pentru elyn):

Nu suport nici aur, nici un fel de material, inainte suportam orice, nu inteleg ce s-a intamplat

| elyn a răspuns (pentru freemind154):

Fa-ti un test la alergolog, multa sanatate!