| AndreeaAngelDark a întrebat:

Buna TPU.De Dimineata m-am trezit cu pleoapa ochiului stang imflamata.Eu cred ca e de la curent..insa ma doare chiar si cand clipesc(si nu exagerez).Imi puteti da si mie niste sugestii...adica ce as putea sa fac..sa pun comprese? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Poti folosi comprese cu musetel.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E curent cred, pune-ti comprese si spala-te cu ceai de musetel

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Ia o batista, împătureşte-o. Trebuie să aibă forma unui pătrăţel. La fiecare 5-10 minute o înmoi în apă rece happy

| xXdoareuXx a răspuns:

Sa nu fie conjunctivita. Fa compresii cu ceai de galbenele. este antiinflamator

| JockerStoica a răspuns:

Pune o compresa cu musetel si ar trebui sa te duci si la doctor sati puna picaturi in ochi poate fi conjunctivita. Salut