| Michiiiiiiiiii a întrebat:

Buna TPU.
De doua zile tusesc intruna, nu trec 3-4 minute si tusesc din nou, dar pot spune ca de azi dimineata situatia s-a agrvat, a inceput sa ma doara[in timp ce tusesc] in zona ovarelor si simt cum ceva lichid din interior imi vine sus pe gat, nu, nu mi-e rau, n-am stari de greata, dar simt ca ma sufoc. Ce ar trebui sa fac?
Mentionez ca am ameteli, si ma dor rau tamplele.

Multumesc frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consultă medicul de familie, cel puțin.
Pa, pa.

| BlackDarkAngel a răspuns:

Consulta un medic! Si mie mi s-a intamplat asa si era o simpla raceala, dar poate la tine e o situatie diferita.

| RenzoRomano a răspuns:

E simplu! ai racitthinking ai stat in curent. poate e o usoara pneumonie. mergi la doctor! bea ceai cu miere - o sa te ajute partial