| DamiPapucii a întrebat:

de fiecare data cand merg la scoala la ora 7:30 dimineata, imi curge nasu si asta ma enerveaza, asa din senin, si cand beau ceva rece sau cald imi vine sa starnut si imi curge iar nasu, eu am si asm bronsic, m-am gandit ca poate daca ies dimineata afara e un pic frig si de aceea imi curge nasu.
Ma puteti ajuta va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| VaDauLaMure a răspuns:

Scz nu prea am ce sa zic dar du-te la un medic ceva oricum nu e ceva grav...